"Měl jsem tě zabít!"

9. února 2015 v 5:45 | Niky |  Moje literární tvorba
Dnes jsem si připravila povídku, je to moje tvorba a snad se bude líbit:

"Měl jsem tě zabít!" část 1


Můj příběh začal být už zajímaví v mích 6-ti letech kdy se mi začalo zdát o dracích, dračích očích, hlavně o chlapci s dračími očima, někdyvs obyčejnými modrýma očima a s hnědými vlasy a na rameni měl tetování draka, od prvního snu jsem si ho zamilovala a těšila se na to, nevadilo mi že to je noční můra hlavně když tam byl on. Ale nejhorší bylo když tam nebyl a křičeli mé jméno:" Sofie, Sofie!" stále dokola, jako by vás trestali, ale já nevěděla co. Snažila jsem se na to nemyslet, šlo to vždy mi stačilo se podívat na nějaký pozitivní seriál, nebo si pustit písničku. To mě dost naladilo, pak jsem si našla super kámošky s kterými jsem chodila do kina, na nákupy atd. Myslela jsem si že to přešlo a že už se mi bude zdát jen o něm, ale bylo to chyba.
Začalo to když mi bylo čerstvých patnáct a jeli jsme ze školou na výlet, vždy jsme jezdili jen po naší zemi, ale tento výlet byl můj první do zahraničí, do malé země Drámlie, tam jsme jeli do nejstaršího městečka Wolnstoun. Jeli jsme tam na tři dny, myslela jsem si že to bude nejlepší výlet a zážitek v mém životě, ale byla to velká chyba si to myslet! Když jsme ráno přijeli ubytovali jsme se na hotelu, byl na rozpadnutí, ale co se dá dělat. Odpoledne jsme si měli udělat vycházku na kopec jménem Dragon, ten název mě zděsil a snažila jsem říct učiteli že mi je špatně, ale on řekl že musím jít, že by mě neměl mít kdo pod dohledem. Jak jsme byli v půlce cesty se mi udělalo opravdu špatně, holky mi pomohli vyškrábat se na kopec. Na kopci byla velká socha draka, byl to památník. Když jsem se mu podívala do očí, tak jsem omdlela. Poslední co si pamatuji jsou černé šmouhy mích spolužáků.
Když jsem se probudila, ležela jsem v nemocnici. Vedle mě seděla Angie, moje nejlepší kámoška, která mě držela za ruku a hned vedle ní moje mamka. Když uviděla, že jsem vzhůru tak řekla: "Sofií? Vnímáš mě?!." Chtěla jsem ji odpovědět, ale nevydala jsem ani hlasu a zas omdlela. Znovu jsem se probudila a už byla noc, všimla jsem si že jsem na přístrojích a mám obvázanou hlavu. Už jsem tu byla sama, náhle v temném koutě uvidím dračí oči, poté celou siluetu zřejmě chlapce. Přistupuje ke mně já chci začít křičet ale nejde to! Už po třetí jsem omdlela. Snad už naposled. Probudím ráno a tu u mě stojí sestřičky a něco si šeptají. Poprvé ze sebe vyhrknu: "Co se stalo!" "Mělas otřes mozku a byla jsi pět dní v bezvědomí, řekni mi děvče jak se jmenuješ?" poví pán, který vyšel ze dveří. " Sofie Paulingová, ale proč se mě ptáte?!" "Chci jen vědět jestli už jsi v pořádku, otřes mozku není legrace, přes noc si tu ještě zůstaneš na pozorování a zítra už můžeš jít domů když vše bude v pořádku." Dopoví a jedna sestřička se otočí a povídá: "Jeden chlapec ti tu nechal valentýnku a kytici, matka ti tu taky nosí kytky tak můžu ti dát tady tu od něj?" Koukám na tu paní jak na zjevení a pochvíli odpovím: " A od koho je?" "Neřekl mi jméno, že to je tajemství. Ale měl krásné hnědé vlasy a modré oči, černé rifle a tričko. Na rameni měl stejný znak draka jako ty." Usmála se a odešla. Já jsem se zděsila a řekla jsem si v duši: " Jaký znak a jak se sem dostal kluk který odpovídá tomu klukovy ze snů? Něco tu je špatně!" Po pěti minutách přijde sestřička s kyticí růží a s valentýnkou kterou mi předá a odešla. Ve valentýnce stojí: "Sofii vidím tě v mích snech vím že i ty mě, jsme stejní musíme se setkat. Sofii já tě miluji, nikdy na to nezapomeň!" "Nééééééé!" zakřičím a hodím to do koše.

--
Pokračování zítra, měla jsem tu celý článek, ale bylo to moc dlouhé, tak jsem vám to zkrátila :)

Na co se můžete ještě těšit? -
Na setkání s chlapcem a zjitění jeho jména, zjištění pravdy a na lásku hlavně :)Chlapec:

tetování:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mirco Mirco | Web | 9. února 2015 v 13:00 | Reagovat

nedociatal som to cele lebo sa ponahladm do rpace ale to co som precital je fakt skvele :)

2 Anička Anička | 9. února 2015 v 14:44 | Reagovat

je to supr už se těším na pokeračování :D

3 Zero Mango Sad Cat Zero Mango Sad Cat | Web | 9. února 2015 v 21:44 | Reagovat

Oo.. To vypadá fakt dobře, hlavně na tu lásku se těším ;) Pokračování si určitě přečtu :)))

4 Andrew Andrew | Web | 9. února 2015 v 22:04 | Reagovat

Skvělá práce :)

5 Kimmi Kimmi | Web | 9. února 2015 v 22:22 | Reagovat

Moc se těším na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama