Svět na dlani

18. září 2017 v 22:56 | Nikol |  Co vás zajímá ....?

Svět na dlani - časopis

Je to téma o kterém chci mluvit již chvíli. Nemám žádnou placenou inzerenci ani nic. Je to jen zajímavost a přijde mi důležité o tom mluvit, když 99% témat z rubriky Co vás zajímá...? pochází z tohoto časopisu.
Tento časopis odebírám od prvních dílů a stále se často vracím, je fajn i z něčím zamachrovat, nebo ve škole vědět něco navíc. Protože co píšou v tomto časopisu, těžce dohledávám na internetu. Takže vše opisuji ručně a občas mi pomůže sestra. Je to celkem oblíbené téma a pokud ten časopis nevlastníte, zřejmě se to ani nedočtete :D Nebo by vás to nenapadlo hledat. A hlavně je to logicky a krátce vysvětlené. Myslím, že jste sami svědkem.
Takže pokud přemýšlíte nad koupí časopisu, šáhněte po tomto! Určitě se neztratí :)
Už myslím, přečtení takových pár maličkostí, které jsem opsala, je určitě zážitek a obohacení. Kdybych mohla asi to sem i naskenuji, abych to nemusela psát :D Ale to by mi možná už mohlo něco příjít a to by bylo nepříjemné :D A snad není hřích občas něco opsat :D X3
Tady máte odkaz na ten časopis: SVĚT NA DLANI.
Má i formu, kterou si za poplatek můžete stáhnout do mobilu, celý časopis. Pro mě je pohodlnější časopis už asi třetím rokem :D Taky už se mi to nevleze do krabice.... Ale vyhazovat se mi to nechce! Často se k tomu vracím, ať já nebo někdo z rodiny. Takže určitě za mě rozumná investice. A to jedno číslo o 100 stránkách za 35 korun, taky za ty informace není špatné oproti jiným. Nemůžu si pomoct, co jsem četla jiné přirodopisné časopisy, prostě mě nenadchly.... Byli nepřehledné, kdežto toto..., Každé téma má svou stránku a je mu plně věnované. Tato forma mě baví. A určitě doporučuji.
Alespoň skočit do trafiky a to jedno číslo prozkoumat♥

"Svět na dlani patří obsahově i graficky k nejpestřejším časopisům vydavatelství RF HOBBY. Je to časopis, který vidí svět zcela jinýma očima a nachází odpověď na jakoukoliv vaši otázku. SVĚT NA DLANI vás vezme na dobrodružné cesty do nitra Země i daleko do vesmíru. Časopisu dominuje výrazná obrazová složka. Prostřednictvím úchvatných fotografií budete mít pocit, že se noříte přímo do hlubin oceánů. Prohlédnete si zblízka dosud neznámá zákoutí lidského mozku a odhalíte skryté dějiny lidstva. Na 100 stranách plných přitažlivých formátů, rubrik, seriálů, fascinujících fotografií a unikátních infografik porozumíte tajemným přírodním jevům a katastrofám. Časopis zaujme všechny čtenáře od vyššího školního věku až po seniory. Především je určen těm, kdo mají ambice dále rozvíjet své znalosti a chtějí porozumět složitostem světa kolem nás, seznámit se s jeho záludnostmi a hledají odpovědi na své otázky." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama